top of page

Rok METALOWEGO SZCZURA 2020 wykład Feng Shui połączony
z praktycznymi informacjami jak wspierać się w 2020 roku

2020 banner Astrologia i FS Fabryka Sens

Serdecznie zapraszamy na wykład dotyczący Feng Shui w przestrzeni: domu, mieszkania i biura oraz Astrologii Chińskiej dla 12 Znaków Chińskiego Zodiaku.

Wykład będzie okazją do poznania praktycznych zastosowań technik Feng Shui wspierających szczęście, zdrowie i powodzenie finansowe

w Roku Metalowego Szczura

w dniu 19 styczeń 2020 w godz. 18.00-20.00

w Fabryce Sensu we Wrocławiu

W Feng Shui istotny jest człowiek, przestrzeń w której mieszka i pracuje, a także czas. Dlatego co roku sprawdza się tak ważne oddziaływania nowych energii, które wraz
z nadejściem każdego nowego roku zmieniają się i napływają do użytkowanych przez nas przestrzeni. Ma to swoje istotne znaczenie dla ludzi w tych przestrzeniach żyjących czy pracujących. Ta sama przestrzeń może wpływać na jej użytkowników w różny sposób zarówno w pozytywnym jak i słabszym aspekcie dlatego warto wraz z nadejściem Nowego Chińskiego Roku je poznać.

Podczas wykładu zostaną omówione wpływy energii roku Ziemnej Świni na 12 znaków Chińskiego Zodiaku. To istotne gdyż każdy człowiek jest inny i ma swój unikalny wykres astrologiczny ze względu na moment urodzenia.

W czasie spotkanie będzie można dowiedzieć się z jakich technik wspierających człowieka warto skorzystać zarówno wspierając sprawy osobiste jak i te zawodowe a powiązane nie tylko z przestrzenią ale także z czasem. Pokazane zostaną techniki Feng Shui Wędrującej Gwiazdy oraz te mocno wykorzystywane w kalendarzu Feng Shui Tong Shu wspierające właściwą energię pomagającą w realizacji planów.

Spotkanie poprowadzi Marta Pietrzykowska, certyfikowany i praktykujący konsultant Feng Shui. Profesjonalną naukę Feng Shui pobierała w wiodących szkołach tej dziedziny na świecie pod kierunkiem różnych Chińskich Mistrzów m.in. w Yap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence,  Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności Feng Shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Marta jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych oraz radiowych.

Zapisy i więcej informacji organizacyjnych można znaleźć na stronie www.facebook.com organizatora

https://www.facebook.com/FabrykaSensu/photos/gm.2495643887200122/2896704617035116

Zapraszamy serdecznie !

bottom of page